Hatsan

Hatsan

Hatsan Arms Company – Lider w Produkcji Broni

Firmę Hatsan wyróżnia międzynarodowa renoma w produkcji broni. Od 1976 roku specjalizujemy się w wytwarzaniu wiatrówek pneumatycznych, strzelb gładkolufowych i karabinów bocznego zapłonu. Nasza siedziba znajduje się w Turcji, gdzie dysponujemy ogromnym zakładem o powierzchni 35 000 m², zlokalizowanym w pobliżu Izmiru.

Unikalnym aspektem naszej działalności jest pełna kontrola jakości na każdym etapie produkcji, co pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Produkty Hatsan trafiają na rynki całego świata, a 95% naszej produkcji jest eksportowana do ponad 90 krajów. Cieszymy się opinią producenta niezawodnych, precyzyjnych i ekonomicznych pistoletów pneumatycznych, karabinów pneumatycznych, broni śrutowej oraz akcesoriów. Nasza firma zyskała uznanie instytucji na całym świecie, włącznie z polską policją, która wybrała strzelbę gładkolufową Hatsan Escort AimGuard do swojego uzbrojenia.

Firma Hatsan to synonim najwyższej jakości, który idzie w parze z innowacyjnością i na który nasi klienci na całym globie mogą liczyć.

Strona marki

Showing 1–12 of 213 results, including child brands